1 Martin Ferrys 205.5 2 Oak Glen 200 3 Harding 198.5 4 Bellaire 162 5 Beaver Local 142 6 Shenandoah 144 7 Indian Creek 142 8 Follansbee 141 9 Barnesville 118 10 Bellaire St. John 113 11 Edison Local 108 |
12 Cameron 90 13 Buckeye Local 81 14 Triadelphia 79 15 Beallsville 74.5 16 Cambridge 68 17 Cameron 67.5 18 Union Local 63.5 19 Shadyside 45.5 20 Caldwell 42 21 Meadowbrook 39.5 |
22 St. Clairsville 35 23 Wheeling 32 24 Warwood 29 25 Harrison Central 28 26 Bridgeport 25 27 River 22 28 Weir 21 29 Harding 'B' 20 30 Monroe Central 12 31 Wellsburg 3 |
80 Championship: Mayers BARN d. Albregg BEAL 4-3
85 Championship: 86 Shaw F d. Waite SH 8-1
90 Championship: 92 Rush T d. Duffield EL ot
95 Championship: 98 Tucker MF p. Presley H 4:00
102 Championship: 104 Saxton BL d. Bilyen BEAL 3-1
110 Championship: Kins F d. Stevens OG 9-5
116 Championship: Chambers OG tf King BARN 17-1
123 Championship: 122 Mahan OG d. Warren MF
128 Championship: Henson H p. Stenkowski BRIDG 1:11
135 Championship: 134 Sulek BELL d. Wright BSJ 14-5
145 Championship: 142 Pendelton IC d. Yoder MF 6-4
155 Championship: 150 McVAry UL d. Foltz OG 10-7
165 Championship: 160 Antonik BELL d. Horn SHEN 19-6
190 Championship: 172 Zeyer MF d. Potts OG 5-3
250 Championship: 230 Bovina IC d. Smith BELL 1:18
80 Third Place: Martin IC d. Gotschall H 7-3
85 Third Place: 86 McCoy BUL d. Taylor H 7-
90 Third Place: 92 Roth MF d. Skoff BSJ 3-0
95 Third Place: 98 Nelson T d. Nicola BSJ 10-2
102 Third Place: 104 Hoppel BUL d. Case BSJ 4-2
110 Third Place: Schuller BL d. Jones MF 2-1 ot
116 Third Place: Dunn BVL p. Jones MF 1:45
123 Third Place: 122 Rossiter SHEN d. Frolini SHADY 11-4
128 Third Place: Northcraft OG p. Guy BARN 2:27
135 Third Place: 134 Vein H d. Smith BARN 12-4
145 Third Place: 142 Zerkle SHEN d. McCourt EL 7-3
155 Third Place: 150 Bruce BELL d. Laughran F 10-6
165 Third Place: 160 Lucas BVL d. Snyder H 6-3
190 Third Place: 172 Golden CAM p. Wedlake H :38
250 Third Place: 230 Elson CAM p. Petrella H 1:58
80 Fifth Place: Greiner F d. White UL 8-1
85 Fifth Place: 86 Melko STC d. Miller OG 5-3
90 Fifth Place: 92 Burkhardt S d. Thorngate T 3-2
95 Fifth Place: 98 Scammel BSJ d. Smithberger MC 4-3
102 Fifth Place: 104 Huff BSJ d. Ware MF 2-0
110 Fifth Place: Scurlock C d. Crock SHEN 7-3
116 Fifth Place: Conn EL d Hutchinson F 15-1
123 Fifth Place: 122 Stephens d. Perko BELL 4-0
128 Fifth Place: Swearinger WW p. Grimm EL 2:12
135 Fifth Place: 134 Carrell UL d. Archer CALD
145 Fifth Place: 142 Smith EL d. Solano BELL 5-0
155 Fifth Place: 150 Scott EL d Brogan HC 3-0
165 Fifth Place: 160 Bowersock BVL d. Pratt HC 3-0
190 Fifth Place: 172 Stephan F d Thompson EL 4-3
250 Fifth Place: 230 Badgely EL d. Coconougher HC 6-3
: 75
1st Green WMS (OW) p. Ward BVL 1:28
3rd Cumpston C d. Daugherty C 8-3
5th Mezeka OG d. Tim Zoc MF 2-0
HWT
1st Michel SHEN tf. Hines IC 17-1
3rd Haslam R p. Brown WEIR 2:47
5th Chase BELL forfeit Smith CALD
Submitted by: Brent Sams