4&U 35 lbs 1. C. Shriver (independent) 2. J. Slack (Mahindra) 3. K. Lock (Bridgeport) 4. E. Tanner (Ravenswood) |
4&U 40 lbs 1. E. Schumaker (Taylor) 2. D. Jones (Buckhannon) 3. G. Hissam (East Fairmont) 4. Z. Nibert (Taylor) |
5-6 40 lbs 1. B. Bowers (East Fairmont) 2. L. Brake (Nicholas) 3. C. Ware (Buckhannon) 4. E. Dye (Calhoun) |
5-6 45 lbs 1. E. Cutright (Buckhannon) 2. A. Timmons (Taylor) 3. G. Casuccio (East Fairmont) 4. K. Apperson (Ind) |
5-6 50 lbs 1. J. Clark (Unknown) 2. N. Kuhn (Lewis) 3. J. Hickman (Calhoun) 4. B. Pearson (Buckhannon) |
5-6 60 lbs 1. K. Tallarito (Lewis) 2. Z. Mayle (Taylor) 3. Q. Oates (Tri-County) 4. J. Lane (Bridgeport) |
5-6 Unlimited 1. A. Boggess (Mahindra) 2. S. Felton (Preston) 3. D. Laird (West Fairmont) |
7-8 45 lbs 1. C. Freeman (Lewis) 2. B. Yoak (Calhoun) 3. T. Hoskinson (West Fairmont) 4. A. Thomason (Lewis) |
7-8 50-A lbs 1. H. Blake (Lewis) 2. K. Jones (Calhoun) 3. J. Tanner (Ravenswood) 4. N. Hodges (Taylor) |
7-8 50-B lbs 1. E. McClain (Taylor) 2. M. Edwards (East Fairmont) 3. J. Staud (East Fairmont) 4. C. Tanner (Ravenswood) |
7-8 55 lbs 1. C. Haynes (Mahindra) 2. N. Kotsko (East Fairmont) 3. E. Swick (Tri-County) 4. P. Hardesty (East Fairmont) |
7-8 60 lbs 1. L. Nay (Jr. Pat) 2. J. Hickman (Calhoun) 3. S. Carter (Preston) 4. A. Assi (Hurricane) |
7-8 65 lbs 1. J. Humphries (Mahindra) 2. D. McCune (Calhoun) 3. H. Moore (Jr. Pat) 4. C. Crislip (Nicholas) |
7-8 70 lbs 1. N. Yoho (Jr. Pat) 2. M. Morriston (Nicholas) 3. J. Moomau (Tri-County) 4. J. Lorea (Mahindra) |
7-8 75 lbs 1. M. Fisher (Milton) 2. L. Crayton (Bridgeport) 3. D. Mayla (Tay) 4. C. Gallagher (Independent) |
7-8 80 lbs 1. B. Amos (Jr. Pat) 2. G. Ware (Taylor) 3. D. Malcomb (East Fairmont) 4. J. Hartman (Tri-County) |
7-8 Unlimited 1. B. Amos (Jr. Pat) 2. B. Miller (Preston) 3. K. Holden (Lewis) |
9-10 55 lbs 1. E. Hanes (Mahindra) 2. C. Moore (Roane) 3. B. Pearson (Buckhannon) 4. N. Hodges (Taylor) |
9-10 60 lbs 1. L. Nay (Jr. Pat) 2. L. Crites (Buckhannon) 3. S. Slack (Mahindra) 4. D. Murphy (Barbour) |
9-10 65 lbs 1. J. Conrad (Lewis) 2. R. Holley (Mahindra) 3. N. Rhine (Bridgeport) 4. A. Mayes (Bridgeport) |
9-10 70 lbs 1. K. Elliott (North Marion) 2. B. Clark (Hurricane) 3. M. Eddy (Clarksburg) 4. T. Bender (Lewis) |
9-10 75 lbs 1. A. Matheny (Calhoun) 2. M. Milam (Mahindra) 3. C. Secrist (Tri-County) 4. J. Engels (Preston) |
9-10 80 lbs 1. T. Harmon (Mahindra) 2. C. Butcher (Preston) 3. M. Tighe (Elkins) 4. C. Mayle (Taylor) |
9-10 85-90 lbs 1. D. Koontz (East Fairmont) 2. R. Mills (Mahindra) 3. H. Delong (Jr. Pat) 4. C. Frosch (Taylor) |
9-10 95 lbs 1. N. Davis (Mahindra) 2. Barnes (Clarksburg) 3. C. Simpson (Lewis) |
9-10 100 lbs 1. C. Ritchie (Calhoun) 2. B. Pomeroy (Mahindra) 3. A. Lewis (West Fairmont) 4. C. Holley (Milton) |
9-10 Unlimited 1. C. Ritchie (Calhoun) 2. M. Peyton (Mahindra) 3. S. Bishop (Mahindra) 4. S. Mallow (Elkins) |
11-12 70 lbs 1. C. Gregory (Lewis) 2. H. McCune (Calhoun) 3. C. Nagle (Independent) 4. C. Moore (Roane) |
11-12 75 lbs 1. J. Mann (Calhoun) 2. C. Howell (Taylor) 3. H. Fischer (Jr. Pat) 4. S. Moore (Mahindra) |
11-12 80 lbs 1. J. Shreeves (Buckhannon) 2. J. Massie (Bridgeport) 3. C. Vance (Nitro) 4. C. Cottrell (Mahindra) |
11-12 85 lbs 1. B. Nesselrotte (East Fairmont) 2. J. Lorea (Mahindra) 3. C. Porter (Jr. Pat) 4. J. Bennett (Buckhannon) |
11-12 90 lbs 1. H. Stewart (East Fairmont) 2. R. Elliott (North Marion) 3. K. Asher (Lewis) |
11-12 95 lbs 1. A. Alvaro (West Fairmont) 2. B. Michael (East Fairmont) 3. A. Jones (Preston) 4. T. Satterfield (Calhoun) |
11-12 105 lbs 1. J. Solak (East Greenbriar) 2. T. Whitt (East Greenbriar) 3. C. Shriver (Independent) 4. B. Wyne (West Fairmont) |
11-12 110 lbs 1. J. Patterson (Preston) 2. M. Fair (Buckhannon) 3. H. Mayer (Clarksburg) |
11-12 120 lbs 1. S. Harlow (Clarksburg) 2. M. Dixon (Jr. Pat) 3. N. Lotter (Buckhannon) 4. M. Peyton (Mahindra) |
11-12 11-12 130 lbs 1. D. Lanham (Nitro) 2. L. Richards (Bridgeport) 3. A. Carr (Elkins) 4. J. Sampson (East Greenbriar) |
11-12 Unlimited 1. C. Starcher (Calhoun) 2. H. Skeens (Nitro) 3. H. Johnson (Preston) 4. S. Bishop (Mahindra) |
13-15 83 lbs 1. B. Nesselrotte (East Fairmont) 2. J. Monn (Calhoun) 3. T. Williams (Taylor) |
13-15 90 lbs 1. L. Hill (Jr. Pat) 2. M. Yates (East Greenbriar) 3. T. Cottrill (Bad-Birds) 4. T. Demates (Buckhannon) |
13-15 95 lbs 1. L. Hill (Jr. Pat) 2. D. Linger (Buckhannon) 3. A. Alvero (West Fairmont) 4. B. Stump (Shady Springs) |
13-15 102 lbs 1. B. Wyne (West Fairmont) 2. B. Stump (Shady Springs) 3. J. Clark (Clarksburg) 4. J. Solak (East Greenbriar) |
13-15 110 lbs 1. S. Cutright (Buckhannon) 2. C. Withrow (East Greenbriar) |
13-15 116 lbs 1. J. Anthony (Lewis) 2. M. Dixon (Jr. Pat) 3. S. Cutright (Buckhannon) 4. R. Wines (Independent) |
13-15 123 lbs 1. M. Schoolcraft (Independent) 2. J. Shearer (West Fairmont) 3. C. Stanley (Bridgeport) 4. C. Stalnaker (Lewis) |
13-15 128 lbs 1. A. Lucas (Nitro) 2. K. Wilson (Lewis) 3. D. Overby (Lewis) 4. A. Satterfield (Unknown) |
13-15 135 lbs 1. J. Roman (East Fairmont) 2. Evon Ramsey (Lewis) 3. Ethan Ramsey (Lewis) 4. K. Evans (West Fairmont) |
13-15 145 lbs 1. B. Smith (Lewis) 2. S. Cooper (Southern Mat Club) 3. C. Burr (Lewis) |
13-15 155/165 1. J. Roberts (Independent) 2. T. Fanning (Preston) 3. D. Nolte (Buckhannon) 4. S. Cooper (Southern Mat Club) |
13-15 Unlimited 1. M. Sands (Clarksburg) 2. J. Summers (West Fairmont) 3. R. Simpson (Lewis) 4. I. Holyfield (Independent) |