40: 1. Graham (Fairland) 2. Wilson (Knights) 3. Moneypenny (Independent) 4. Potts (Point Patriots) |
45: 1. Edge (Mahindra) 2. McComas (The Hill) 3. Hill (Meigs) 4. Petty (Cobra) |
50: 1. Eades (Mahindra) 2. Chapman (Hurricane) 3. Rupe (Point Patriots) 4. Casto (Clay) |
55: 1. VanMetre (Wahama) 2. Litchfield (Knights) 3. Adam Elder (Cobra) 4. Chambers (Poca) |
HWT: 1. Hinrichs (Poca) 2. Jones (Point Patriots) 3. Edwards (Fairland) 4. Light (Poca) |
50: 1. Eades (Mahindra) 2. Legg (Clay) 3. Nutter (Knights) 4. Blessing (Leon Lions) |
55: 1. Freeman (Knights) 2. Stewart (Huntington) 3. Talley (Hurricane) 4. Macafee (Mahindra) |
60: 1. Wright (Mineral Wells) 2. Freeman (Knights) 3. Smith (Sissonville) 4. Macafee (Mahindra) |
65: 1. Traugh (Mineral Wells) 2. Taylor (Poca) 3. Burch (Hurricane) 4. Davis (Gallipolis) |
70: 1. Raike (Knights) 2. Casto (Clay) 3. Williams (Sissonville) 4. Hickman (Poca) |
80: 1. Britton (Sissonville) 2. Price (Knights) 3. Edge (Mahindra) 4. Dunbar (Poca) |
HWT: 1. Litten (Leon Lions) 2. VanMetre (Wahama) 3. Brumfield (Fairland) 4. Fields (Wahama) |
60: 1. Ohl (independent) 2. Henderson (Knights) 3. Williams (Buffalo) 4. Schwall (Blue Devils) |
65: 1. Wright (Mineral Wells) 2. Roberts (Cobra) 3. Dexter (Mahindra) 4. Freeman (Knights) |
70: 1. Best (Cougars) 2. VanMetre (Wahama) 3. Traugh (Mineral Wells) 4. White (River Valley) |
75: 1. Raike (Knights) 2. Wilson (Knights) 3. Southall ( Knights) 4. Offenberger (Bellbrook) |
80: 1. Moler (Huntington) 2. Smith (Knights) 3. Hunt (Knights) 4. Wood (Meigs) |
85: 1. Price (Knights) 2. Light (Poca) 3. Wood (Meigs) 4. Roush (Wahama) |
90: 1. Tolliver (Ground Zero) 2. Burdette (Sissonville) 3. Roush (Wahama) 4. Allison (Wahama) |
115: 1. Boggess (Sissonville) 2. Fitzgerald (Meigs) 3. Hill (Hurricane) 4. Chapman (Hurricane) |
HWT: 1. Reed (Buffalo) 2. Adkins (Huntington) 3. Spaulding (Buffalo) 4. Duncan (Hurricane) |
75: 1. Best (Cougars) 2. Cornell (Knights) 3. Edwards (River Valley) 4. Dalton (Huntington) |
80: 1. Triplett (Coalfield Coalition) 2. Smith (Knights) 3. Lusher (Coalfield Coalition) 4. Isabell (Cobra) |
90: 1. Isabell (Cobra) 2. Morris (Independant) 3. Adkins (Knights) 4. Dancy (Webster) |
100: 1. Ball (Huntington) 2. Marcum (Buffalo) 3. Morris (Cobra) 4. Alderman (Independent) |
110: 1. Kessler (Greenbrier West) 2. McCoy (Webster) 3. Daubenmire (Point Patriots) 4. Evans (Huntington) |
120: 1. Huddy (Huntington) 2. Newhart (South) 3. Sheppard (Blue Devils) 4. Hill (Hurricane) |
140: 1. King (Cobra) 2. Bunnell (Spartans) 3. Shamblin (Sissonville) 4. Herdman (Warriors) |
HWT: 1. Johnson (River Valley) 2. Malcolmb (Webster) 3. Herdman (Warriors) 4. Lucas (Poca) |
85: 1. Harris (Coalfield Coalition) 2. Nida (Hurricane) 3. Adkins (Knights) 4. Smith (Knights) |
95: 1. Slack (Cobra) 2. Mills (Ripley) |
105: 1. Walse (Cobra) 2. Sharp (The Hill) 3. Jeffers (Huntington) 4. Spencer (Lexington) |
115: 1. Robertson (Doghouse) 2. Long (Hurricane) 3. Jefferson (Huntington) 4. Clark (Cobra) |
125: 1. Roach (Knights) 2. Batten (East Coast-Canton) 3. Gibson (Hurricane) 4. Evjen (Cobra) |
135: 1. Minihan (Huntington) 2. Dech (Hurricane) 3. Green (Greenhouse) 4. Horn (Independent) |
145: 1. Garrett Neal (East Coast-Canton) 2. Demos (Doghouse) 3. Weese (Hoover) 4. Hill (Knights) | |
155: 1. White (South Bloomingville) 2. Carr (Independent) 3. Reicosky (Huntington) 4. Martin (Independent) |
170: 1. Fleming (Independant) 2. Worley (Woodrow) 3. Henson (Huntington) 4. Gibson (Hurricane) |
190: 1. Mills (Huntington) 2. Kessler (Greenbrier West) 3. Harris (Coalfield Coalition) 4. Hill (Knights) |
HWT: 1. Neece (Meigs) 2. Workman (Webster) 3. Phillips (Ripley) 4. Perrine (Websyer) |
115: 1. Grass (Huntington) 2. Robertson (Doghouse) 3. Denier (East Coast-Canton) 4. Taylor (Independent) |
125: 1. Tawney (Gallipolis) 2. Nangle (South) 3. Washer (East Coact-Canton) 4. Thomas (Independent) |
135: 1. Raike (Knights) 2. Tawney (Gallipolis) 3. Duncan (Doghouse) 4. Childers (Huntington) |
145: 1. Shepherd (Huntington) 2. Fairchild (Putnam-Winfield) 3. Hileman (Ripley) 4. Cornell (River Valley) |
155: 1. Arthur (Huntington) 2. Kirk (Cobra) 3. Boatwright (Greenbrier West) 4. Portilla (East Coast-Canton) |
165: 1. Arthur (Huntington) 2. Matos (doghouse) 3. Fleming (Independant) 4. Crain (Sissonville) |
180: 1. Hill (Knights) 2. Nibert (Knights) 3. Haverfield (East Coast-Canton) 4. Fischer (Spring Valley) |
220: 1. Neece (Meigs) 2. Patton (Greenhouse) 3. Lusk (Doghouse) |
HWT: 1. Dempsey (Huntington) 2. Perkins (Huntington) 3. GoHeen (Meigs) |
130: 1. Riner (Huntington) 2. Stewart (Leon Lions) |
150: 1. Kirk (Cobra) 2. Callen (Team Keeney) 3. Obragon (Spring Valley) 4. Stewart (Leon Lions) |
170: 1. Arthur (Huntington) 2. Walters (Ground Zero) 3. Mack (Cobra) 4. Koreski (South) |
190: 1. Hill (Knights) 2. Shively (South) 3. Roberts (Parkersburg Area) 4. Toler (Knights) |
220: 1. Casto (Nitro) 2. Wright (Mineral Wells) 3. Carrabus (Huntington) 4. Edens (Indians) |
HWT: 1. Hogg (Knights) 2. Gleason (Knights) 3. Miles (Huntington) 4. Peyton (Cobra) |