4-U - 40 1st Place - Cole Arnett of Bridgeport 2nd Place - Rileigh Jack of West Fairmont 3rd Place - Christian Davis of Clarksburg 4th Place - Daphne Taylor of Clarksburg |
4-U - 45 1st Place - Evin Robbins of West Fairmont 2nd Place - Trace Ford of Independant 3rd Place - Hunter Rinehart of Team United 4th Place - L.J. Diaz of Clarksburg |
4-U - HWT 1st Place - Eli Knight of Bridgeport 2nd Place - Colin Odom of Clarksburg 3rd Place - Noah Casto of Pleasants Count |
5-6 - 40 1st Place - Tristen Wills of West Fairmont 2nd Place - Hayden Spitsnogel of West Fairmont 3rd Place - Preston Osborne of Team United 4th Place - Landon Bush of Lewis County |
5-6 45 1st Place - Brody Ewing of Wirt 2nd Place - Caleb Hall of Clarksburg 3rd Place - Ethan McCune of Triple Threat 4th Place - Xaden Willett of West Fairmont |
5-6 50 1st Place - Tytan Parsons of Team United 2nd Place - Noah Hamilton of Team United 3rd Place - Anthony Corwin of East Fairmont 4th Place - Riley Robey of Clarksburg |
5-6 55 1st Place - Jacob Starvarkis of Taylor Co. 2nd Place - Kaden Carroll of Mahindra 3rd Place - Noah Haney of Team United 4th Place - Maddox Pudder of Bridgeport |
5-6 60 1st Place - Adam Elder of Parkersburg South 2nd Place - Benjermin Putnam of Lewis County 3rd Place - Christian Cox of Taylor Co. 4th Place - Anthony Morgan of Mineral Wells |
5-6 HWT 1st Place - Bryson Lowther of Clarksburg 2nd Place - Nigel Winans of Bridgeport |
7-8 45 1st Place - Kayden Huffman of Triple Threat 2nd Place - Noah Hess of North Marion 3rd Place - Ethan McCune of Triple Threat 4th Place - Colins Adkins of Mahindra |
7-8 50 1st Place - Brock Bayles of Jefferson Morgan 2nd Place - Rocco Tarley of West Fairmont 3rd Place - David Bostaph of Mineral Wells 4th Place - Brighton Schmidt of West Fairmont |
7-8 55 1st Place - Moses Eads of Mahindra 2nd Place - Hunter Spitznogel of West Fairmont 3rd Place - Caden Michalski of West Fairmont 4th Place - Hadley Horne of Bridgeport |
7-8 60 1st Place - Matthew McAfee of Mahindra 2nd Place - Brayden Palmer of Taylor Co. 3rd Place - Grant Hathaway of Jefferson Morgan 4th Place - Rusty Barker of Parkersburg South |
7-8 65 1st Place - Trenton Bush of Ravenswood 2nd Place - Colton Hall of Clarksburg 4th Place - David Fleak of Mineral Wells 4th Place - Kendall Huffman of Triple Threat |
7-8 70-75 1st Place - Adam Burnside of Team United 2nd Place - Bobby Guterriez of Clarksburg 3rd Place - Renee Todd of Clarksburg 4th Place - Will Angus of Taylor Co. |
7-8 80 1st Place - Caleb Nutter of Clarksburg 2nd Place - Raustyn Wade of West Fairmont 3rd Place - Nick Todd of Clarksburg 4th Place - Alexis Stuart of Clarksburg |
7-8 - HWT 1st Place - Cole Winnell of Wirt 2nd Place - Cooper Folmsbee of Lewis County 3rd Place - Mason Sisler of Jefferson Morgan 4th Place - Hunter Gum of Clarksburg |
9-10 55 1st Place - Brock Bayles of Jefferson Morgan 2nd Place - Matthew Shahan of Taylor Co. 3rd Place - Jonathan Adkins of Mahindra 4th Place - Danny McCune III of Triple Threat |
9-10 60 1st Place - Dylan Corbin of Mahindra 2nd Place - Matthew McAfee of Mahindra 3rd Place - Ethan Tanner of Ravenswood 4th Place - Landon Burns of East Fairmont |
9-10 65 1st Place - Cayden Dexter of Mahindra 2nd Place - Riley Curran of Team United 3rd Place - Chase Pepper of Ravenswood 4th Place - Caden Hall of Clarksburg |
9-10 70 1st Place - Thomas Hartley of Mahindra 2nd Place - Reese Burnside of Team United 3rd Place - Mikey Jones of West Fairmont 4th Place - Joseph Powers of Team United |
9-10 75 1st Place - Nick Eskew of Ravenswood 2nd Place - Luke Miller of Ripley 3rd Place - Trenton Huffman of Team United 4th Place - Austin Liggett of North Marion |
9-10 80-85 1st Place - Will Kuhn of Lewis County 2nd Place - Ryan Conley of Roane County 43rd Place - Jared Jones of Team United 4th Place - Eli Shumaker of Taylor Co. |
9-10 90 1st Place - Kemo Summers of Clarksburg 2nd Place - Dylan Knight of Team United 3rd Place - Tayton Britton of Sissonville 4th Place - Colton Pepper of Ravenswood |
9-10 100 1st Place - Zach Anderson of West Fairmont 2nd Place - Joden Juilfs of Ritchie County Jr. 3rd Place - Noah Burnside of East Fairmont 4th Place - Lucas Murphy of Bridgeport |
9-10 110 1st Place - Iain Campbell of West Fairmont 2nd Place - Cylas McKeever of Triple Threat 3rd Place - Bryce Carnes of Bridgeport 4th Place - Rory Bunner of Team United |
9-10 120 1st Place - Nick Grayam of Independant 2nd Place - Austin Layfield of Ritchie County Jr. 3rd Place - Josh Thomaschck of Lewis County |
9-10 Hwt 1st Place - Kamar Summers of Clarksburg 2nd Place - MIchael Junkins of Clarksburg 3rd Place - Brayden Rollyson of Independant 4th Place - Aaron Murphy of Bridgeport |
11-12 65 1st Place - Samatha Miller of Parkersburg South 2nd Place - Chase Pepper of Ravenswood 3rd Place - Spencer Williams of Ravenswood 4th Place - Faith Hosey of Ritchie County Jr. |
11-12 70-75 1st Place - Mason Nichols of Mahindra 2nd Place - Thomas Hartley of Mahindra 3rd Place - Luke Roberts of Parkersburg South 4th Place - Cody Smith of Ravenswood |
11-12 80-85 1st Place - Will Kuhn of Lewis County 2nd Place - Hunter Kuhn of North Marion 3rd Place - Austin Prince of Clarksburg 4th Place - Marko Tarley of West Fairmont |
11-12 90 1st Place - Clay Tanner of Ravenswood 2nd Place - Kemo Sommers of Clarksburg 3rd Place - Logan Allen of Taylor Co. 4th Place - Holden McCloy of Ritchie County Jr. |
11-12 95-100 1st Place - Zach Anderson of West Fairmont 2nd Place - Jacob Bowman of Clarksburg |
11-12 110-125 1st Place - Hunter Gilbert of Independant 2nd Place - Kamar Sommers of Clarksburg 3rd Place - Ethan Tawney of Independant 4th Place - Donovan Bunner of Ritchie County Jr |