40: 1. Morgan (Ground Zero) 2. Ruiz (Ind) 3. Wright (Webster) 4. McNeail (Dragons) |
45: 1. Myers (Roane) 2. Morgan (Ground Zero) 3. Starcher (Ripley) 4. Salyer (Dragons) |
50: 1. Price (KNIGHTS) 2. Maynard (Ind) 3. Young (RV) 4. Dillon (Huntington) |
55: 1. Keefer (Patriots) 2. Ward (Cardinals) 3. Cicso (Devils) 4. Gordan (Leon) |
Hwt: 1. Eades (Mahindra) 2. Stout (Hurricane) 3. Cox (Taylor) 4. Crouch (Ind) |
50: 1. Graham (Fairland) 2. Workman (Buffalo) 3. Reed (Huntington) 4. Gollihue (Huntington) |
55: 1. Cody Chapman (Ind) 2. Austin Starcher (Ravenswood) 3. Graham (Fairland) 4. Neal (Beckley) |
60: 1. Rupe (Patriots) 2. Smith (Leon) 3. Schoon (Knights) 4. Nolan (Ind) |
65: 1. Eades (Mahindra) 2. Woyan (Bulldogs) 3. Wood (Knights) 4. Rupe (Knights) |
70: 1. Jeffers (IND) 2. Ferguson (Ind) 3. Conwell (Dragons) 4. Ohlinger (Wahama) |
80: 1. Freeman (Huntington) 2. Guiler (Caldwell) 3. Conwell (Fairland) 4. Mitchell (RV) |
HWT: 1. Weaver (Patriots) 2. Keefer (Patriots) 3. Wright (Dragons) 4. Stanley (Dragons) |
55: 1. Snyder (Ind) 2. Kincaid (KNIGHTS) 3. Scott (KNIGHTS) 4. Stephens (Ind) |
60: 1. Gardner (Raiders) 2. Wills (Gallia) 3. Edge (Mahindra) 4. Arthur (Huntington) |
65: 1. Freeman (KNIGHTS) 2. Eades (Mahindra) 3. Wood (KNIGHTS) 4. Sage Walls |
70: 1. Smith (Chosen) 2. Harless (Mahindra) 3. Arthur (Huntington) 4. Barker (Vienna) |
75: 1. Stump (River Valley) 2. Hines (KNIGHTS) 3. Guiler (Caldwell) 4. Starcher (Ravenswood) |
80: 1. Wamsley (Patriots) 2. Sanders (Blue Devils) 3. McCray (Cobra) 4. Casto (Ripley) |
85: 1. Davis (KNIGHTS) 2. Marcum (KNIGHTS) 3. Farkas (Preston) 4. WIlliams (KNIGHTS) |
90: 1. Haney (Huntington) 2. Cogar (Midland) 3. Cremans (Blue Devils) 4. Grady (Leon) |
115: 1. Edge (Mahindra) 2. Litten (Leon) 3. Withrow (Poca) 4. Rhodes (Dragons) |
HWT: 1. Penix (Skins) 2. Martin (Ponies) 3. Athey (Devils) 4. Porter (Point Spartans) |
75: 1. Schwall (KNIGHTS) 2. Henderson (KNIGHTS) 3. Wheeler (Zane Trace) 4. Bowers (Competitive Edge) |
80: 1. Wright (Gorgonites) 2. Freeman (KNIGHTS) 3. Arthur (Huntington) 4. Browning (Leon) |
90: 1. White (KNIGHTS) 2. Wilson (KNIGHTS) 3. Eskew (Ravenswood) 4. Cadle (River Valley) |
100: 1. Hunt (Batman) 2. Southall (KNIGHTS) 3. VanMatre (Falcons) 4. Ward (Cardinals) |
110: 1. Hamilton (Cobra) 2. Hinzman (Bulldogs) 3. Edge (Mahindra) 4. Crisenberry (KNIGHTS) |
120: 1. Taylor (Poca) 2. Litten (Leon) 3. Riley (Buffalo) 4. Ervin (Buffalo) |
140: 1. Vincent (Shandoah) 2. McCray (Cobra) 3. Easton (KNIGHTS) 4. Roush (Batman) |
HWT: 1. Cremeans (EAST) 2. McCray (Ind) 3. Bowen (Lights Out) 4. Stewart (Ind) |
85: 1. White (KNIGHTS) 2. Wright (Gorgonites) 3. VanMatre (Falcons) 4. Parsons (Patriots) |
95: 1. Saunders (Spencer) 2. Hunt (Batman) 3. Perry (Competitive Edge) 4. Parsons (Point) |
105: 1. Adkins (Huntington) 2. Stafford (Johnson Central) 3. Wilson (KNIGHTS) 4. Eskew (Ravenswood) |
115: 1. Haynes (St. Albans) 2. Slack (Cobra) 3. Martin (South) 4. Daniels (Beckley) |
125: 1. Perde (Huntington) 2. Dixon (Buffalo) 3. Neal (E-Lemon-A-Tors) 4. Jackson (Point) |
135: 1. Martin (KNIGHTS) 2. Lopez (Cobra) 3. McCray (Ind) 4. Lilly (Beckley) |
145: 1. McCray (Ind) 2. Herdman (Batman) 3. Marcum (Buffalo) 4. Roub (KNIGHTS) |
155: 1. Bunnell (Vinton) 2. Williams (Beckley) 3. Boggs (Webster) 4. Roub (KNIGHTS) |
180: 1. Henderson (Beckley) 2. Williams (Beckley) 3. McIe (University) 4. Shepherd (Gallia) |
HWT: 1. Swafford (Beckley) 2. Persinger (Beckley) 3. Cox (Fairland) 4. Burris (Point) |
115: 1. Slack (Cobra) 2. Guckert (Williamstown) 3. Barley (Mt. Hope) 4. Daniels (Beckley) |
125: 1. Wamsley (KNIGHTS) 2. Parde (Huntington) 3. Martin (KNIGHTS) 4. Grove (BATMAN) |
135: 1 Jeffers (Huntington) 2. Stalnaker (Belpre) 3. Daniluiks (Ripley) 4. Powell (Batman) |
145: 1. Crisenberry (Gallia) 2. Swafford (Beckley) 3. Williams (RV) 4. Barns (Vinton) |
155: 1. Fairchild (Winfield) 2. MCIE (University) 3. Hamlin (University) 4. Cottrill (University) |
165: 1. White (KNIGHTS) 2. Featherstain (Batman) 3. Morgan (Ripley) 4. Frisco (University) |
180: 1. Peterson (KNIGHTS) 2. Jacks (Gallia) 3. Payne (Winfield) 4. Minihan (Huntington) |
215: 1. Cunniingham (A-B) 2. Swafford (Beckley) 3. Hill (KNIGHTS) 4. Bek (Williamstown) |
HWT: 1. Webb (Fairland) 2. Cogar (MIDLAND) |
130: 1. Alderman (Ind) 2. Powell (Point) 3. Wamsley (KNIGHTS) 4. Bean (Webster) |
150: 1. Raike (KNIGHTS) 2. Ward (Cliff Trained) 3. Swafford (Beckley) 4. Duncan (SHADY) |
170: 1. Robinson (Gallia) 2. Raike (KNIGHTS) 3. Koreski (South) 4. Powell (Point) |
190: 1. Shiveley (Gorgonites) 2. Nibert (Mud Dogs) 3. Hill (KNIGHTS) 4. Kerens (Ind) |
220: 1. Mills (Huntington) 2. B. Hereford (Point) 3. J. Hereford (Point) 4. Barrett (Huntington) |
HWT: 1. Dearman (University) 2. Hereford (Point) 3. Smith (Smith Elite Wrestling Mat Club of the Greater Leon Area) 4. McFarland (Chesapeake) |