1st: Noah Hodges, Grafton (AA) So 59- 0
2nd: Connor Spaulding, Ritchie County (A) So 40- 4
3rd: Blake Whorton, East Fairmont (AA) Fr 44- 6
4th: Ty Logston, Oak Glen (AA) Sr 42- 11
5th: Ashby West, Oak Hill (AA) Fr 42- 9
6th: Aidan Gibson, Bridgeport (AA) Fr 29- 8
1st: Liam Lusher, Independence (AA) So 30- 8
2nd: George Smith, Point Pleasant (AA) So 43- 8
3rd: Lane Flint, East Fairmont (AA) So 46- 6
4th: Keith Skaggs, Grafton (AA) Jr 57- 3
5th: Justin Stover, Herbert Hoover (AA) Jr 36- 7
6th: Brantley Guckert, Williamstown (A) Jr 31- 20
1st: Peyton Hall, Oak Glen (AA) Fr 43- 3
2nd: Cole Laya, East Fairmont (AA) Jr 45- 2
3rd: Dylan Dennison, Braxton County (AA) Jr 56- 2
4th: Chase Stover, Herbert Hoover (AA) Sr 20- 5
5th: Sean Dawson, Independence (AA) Fr 33- 13
6th: Wyatt Powell, Wirt County (A) So 32- 8
1st: Caleb Rea, Weir (AA) Jr 43- 1
2nd: Brock Whorton, East Fairmont (AA) Jr 46- 5
3rd: Tanner Harris, Independence (AA) Jr 37- 11
4th: Riley Nice, Magnolia (A) Sr 39- 12
5th: Gage Vincent, Braxton County (AA) Jr 54- 5
6th: Ethan Swick, Petersburg (AA) Jr 48- 18
1st: Hunter Taylor, Independence (AA) Jr 28- 11
2nd: Alec Cook, Madonna (A) So 49- 7
3rd: Corey Secrist, Petersburg (AA) Sr 54- 2
4th: Allen Metheney, Calhoun County (A) Sr 34- 9
5th: Bryant Dixon, Keyser (AA) Jr 42- 11
6th: Zach Davis, Berkeley Springs (AA) Jr 46- 10
1st: Robert Bozek, Oak Glen (AA) Sr 42- 8
2nd: Austin Pumphrey, Frankfort (AA) Jr 37- 3
3rd: Nathan McClaugherty, Independence (AA) Sr 35- 12
4th: Hunter Mitchell, Lewis County (AA) Jr 43- 7
5th: Jake Whiting, Roane County (AA) So 40- 10
6th: Gamon Trigg, Bluefield (AA) So 36- 5
1st: Connor Gibson, Independence (AA) Jr 25- 5
2nd: Davy Mundey, Berkeley Springs (AA) Jr 58- 4
3rd: Hunter Moore, Wirt County (A) Jr 35- 5
4th: Dillon Williams, Grafton (AA) Fr 49- 13
5th: Bailey Alderman, Richwood (A) Jr 41- 11
6th: Daynon Foster, East Fairmont (AA) Sr 25- 9
|
1st: Haegan Harvey, Independence (AA) Jr 23- 10
2nd: Chase Patterson, Greenbrier West (A) Fr 42- 4
3rd: Caleb Kuhn, North Marion (AA) Sr 47- 8
4th: Phil Good, Madonna (A) Sr 35- 8
5th: Tristan Fox, Keyser (AA) Fr 36- 15
6th: Jay Hall, Winfield (AA) Jr 51- 10
1st: Kyle Elliott, North Marion (AA) Sr 46- 5
2nd: Nathan Warden, Independence (AA) Fr 28- 13
3rd: Vincent Devaney, Nitro (AA) Jr 33- 6
4th: Seth Moore, Calhoun County (A) Sr 44- 7
5th: Shayden Daugherty, Keyser (AA) Jr 41- 13
6th: Cooper Hineman, Bridgeport (AA) Jr 33- 10
1st: Jackson Moomau, Petersburg (AA) Jr 57- 1
2nd: Levi Jarvis, Braxton County (AA) Sr 55- 2
3rd: Adam Daniels, Independence (AA) Jr 39- 10
4th: Dylan Kincell, East Fairmont (AA) Jr 38- 13
5th: Colten Rollyson, Herbert Hoover (AA) Sr 24- 3
6th: Eric Workman, Liberty Raleigh (AA) Jr 45- 14
1st: Jacob Hart, Independence (AA) Sr 38- 2
2nd: Grant Safford, Point Pleasant (AA) Sr 44- 3
3rd: Andrew Lewis, North Marion (AA) Sr 42- 10
4th: Alec Burgess, Petersburg (AA) So 55- 8
5th: Daniel Browning, Logan (AA) Sr 26- 6
6th: Garrett Morris, Berkeley Springs (AA) Sr 46- 19
1st: Caleb Nice, Magnolia (A) Sr 44- 3
2nd: Paul Frampton, Nitro (AA) Jr 37- 3
3rd: Andrew Roach, Point Pleasant (AA) Sr 39- 12
4th: Jake Abbott, Fairmont Senior (AA) Sr 35- 4
5th: Ryan Stewart, Clay County (AA) Sr 27- 3
6th: Trey Gunnoe, Independence (AA) Jr 41- 12
1st: Noah Adams, Independence (AA) Sr 39- 0
2nd: Mike Burns, Wirt County (A) Sr 33- 4
3rd: Garrett Burnside, Roane County (AA) Sr 34- 6
4th: Christian Lively, Oak Hill (AA) Jr 39- 8
5th: Jordan Hartman, Petersburg (AA) Sr 56- 8
6th: Scott Ledbetter, Berkeley Springs (AA) Sr 50- 11
1st: Zach Frazier, Fairmont Senior (AA) Fr 39- 2
2nd: Austin Cook, Sissonville (AA) Sr 29- 7
3rd: Peyton Carey, Herbert Hoover (AA) Sr 35- 3
4th: Trey White, Pikeview (AA) Jr 32- 5
5th: Garrett Ware, Grafton (AA) Jr 44- 5
6th: Cory Chipps, Tyler Consolidated (A) Jr 34- 9
|